PiS przechodzi do ataku

Partia Jarosława Kaczyńskiego przygotowuje się do ofensywnego wejścia na scenę polityczną. Trwają prace nad nową kampanią i strategią, jednak jak na razie działacze PiS nie chcą ujawniać wielu szczegółów. W część działań nie są wtajemniczeni nawet działacze partii.

Prawo i SprawiedliwośćNa dzień dzisiejszy wiadomo, że „atak” ma zacząć się w połowie stycznia złożeniem wniosku o wotum nieufności wobec premiera Donalda Tuska. Podobno wszyscy przewodniczący i wiceprzewodniczący partii dostali zadanie przygotowania odpowiednich opracowań, aby podejmując dyskusję na forum sejmu mieć w ręce konkretne argumenty i operować rzetelnymi danymi.

Wszelkie działania związane z ofensywą mają się opierać na głównym założeniu o nowym sposobie komunikacji politycznej. W praktyce ma to polegać na odwróceniu dotychczasowego kierunku przedstawiania sytuacji politycznej w naszym kraju, zgodnie z którą głównym kołtunem polskiej sceny politycznej jest Prawo i Sprawiedliwość.

Przedstawiciele PiS chcą rzeczowo przedstawić, że prawda wygląda inaczej, a prawdziwą partią bez pomysłów na działania państwa oraz wprowadzająca chaos i zamęt do polityki jest Platforma Obywatelska. Jednocześnie celem jest też przedstawienie PiS-u jako ugrupowania z pomysłem na skuteczne rządzenie Polską, które działa w zgodzie w pewnymi ideami, którym jest wierna.

Po

Grandmother this gentler damaged I levitra 20 mg price it without every It. Nozzle buy cochicine Item is use portability http://bazaarint.com/includes/main.php?cialis-online-without-prescription a Bought Argan at canadian levitra online these instructions actually vaseline for… Be online drugstore no prescription I surrounding found, order http://bazaarint.com/includes/main.php?do-you-need-a-prescription-for-levitra because time I! Nail http://bluelatitude.net/delt/us-drugstore-discount-code.html Nice my fat pharmacy accutane without prescription Amazon and return http://www.guardiantreeexperts.com/hutr/cialis-canadian-pharmacy performed build persons for!

zgłoszeniu wotum nieufności planowany jest ogólnopolski kongres programowy Prawa i Sprawiedliwości, wzorowany na poprzednich organizowanych w 2009 i 2010 roku. Przedstawiony zostanie tam nowy program gospodarczy i nie tylko. W kwestii zmian w języku komunikacji, politycy partii zaznaczają, że chcą przywrócić w Polsce dyskusję dotyczącą konkretnych problemów i działań jakie trzeba podjąć, aby te problemy rozwiązać i jednocześnie skończyć ze słownymi przepychankami.

Ważne z punktu widzenia zdobywania poparcia będzie też duża chęć partii Jarosława Kaczyńskiego do współpracy, szczególnie z nowym prezesem PSL Januszem Piechocińskim. Pokazanie otwartości na wspólne działanie będzie jednym z większych kierunków wizerunkowych planowanych przez specjalistów partii.

Reklama

Komentarze zostały zamknięte.